Trending News

O nás

O nás

Portál interez.sk funguje na slovenskom trhu od roku 2014 a dnes patrí medzi najčítanejšie weby pre tzv. Millenials. Po siedmich rokoch od začiatku vydávania internetového magazínu sme sa rozhodli, že chceme pracovať aj na niečom, čo sa dá „chytiť“ fyzicky. V roku 2021 sme preto začali pod značkou interez vydávať knihy a toto je knižný obchod vydavateľstva INTEREZ MEDIA.

Byť smart je interez aj pri knihách

Máme za sebou 8-ročné skúsenosti, viac ako 37-tisíc publikovaných článkov a 323 miliónov návštev.

Ako pri online magazíne, tak aj pri vydávaní kníh sa riadime heslom „Byť smart je interez“. Vyberáme si témy, ktoré majú pridanú hodnotu pre nás, pre autorov ale najmä pre čitateľov.

Vyhýbame sa klamstvám, hoaxom a ohýbaniu faktov či udalostí. Všetky publikácie sa zakladajú na skutočných historických udalostiach, overených vedeckých faktoch či osobných skúsenostiach autorov.

Silný internetový obchod v spojení s kníhkupectvami

Všetky knihy predávame v našom internetovom obchode obchod.interez.sk, ktorý komunikujeme cez náš online magazín interez.sk. Vytvorili sme tak silné prepojenie e-shopu a portálu s 1,5-miliónovou mesačnou návštevnosťou.

Naše knihy nájdete okrem nášho e-shopu aj v kníhkupectvách MartinusPanta Rhei či Gorila.

O distribúciu našich titulov sa stará Ikar, Pemic, Partner Technic, o e-knihy zas Dibuk.

Radi si vás vypočujeme či prečítame

Ak máte záujem o akúkoľvek spoluprácu, chcete sa čokoľvek opýtať alebo chcete vydať knihu, ale neviete ako na to a radi by ste to skúsili s nami, napíšte nám.

Určite odpíšeme, prípadne sa s vami radi stretneme.

Ak hľadáš prácu, pozri sa tu.